Zázračné a chutné raňajky, ktoré vám pomôžu zbaviť sa tuku na bruchu a tiež zlepšiť vaše celkové zdravie!

Before and after weight loss fat and slim woman on a white background vector illustration

Určite každý a najmä ženy ocenia raňajky, ktoré sú chutné a zároveň šetrné k ich figúre. Boj z tukom na bruchu a iných častiach tela sa zdá niekedy ako nekonečný príbeh. Niekedy máme pocit, že priberáme hádam aj z vody. My vám prezradíme recept na úžasné raňajky, ktorý je chutný a zároveň prospešný pre vaše zdravie a líniu!

Vďaka týmto jednoduchým raňajkám urobíte niečo pre svoje zdravie ale zároveň si aj pochutíte. Sú totiž plné vitamínov a tiež antioxidantov. Okrem toho je v nich aj vláknina potrebná na správnu peristaltiku vašich čriev.

Dlhodobá konzumácia tohto pokrmu na raňajky vám zabezpečí krajšiu pokožku, lepšie fungovanie trávenia a tiež zrýchlenie metabolizmu, vďaka čomu dokážete za mesiac zhodiť aj 2 až 3 kg. Tajomstvo je najmä v tom, že vďaka zloženiu surovín, z ktorých sú pripravené tieto skvelé raňajky sa vaše telo zbavuje toxínov a škodlivín a prispieva k jeho lepšiemu fungovaniu.

 

Potrebujeme:

300 ml kefíru, prípadne bieleho jogurtu
5 až 7 sušených sliviek
1 polievkovú lyžicu ľanových semiačok
2 polievkové lyžice ovsených vločiek
1 čajovú lyžičku kakaového prášku

 

Tieto raňajky si vždy pripravujte večer:

 Slivky najprv namočte do vriacej vody a nechajte zmäknúť v zakrytej miske cca 10 minút.  Do ďalšej misky vložte ovsené vločky, ľanové semiačka a tiež kakaový prášok.
 Zalejte kefírom, prípadne jogurtom a obsah spoločne rozmiešajte.
 Slivky sceďte a rozmixujte na jemné pyré.
 Slivkové pyré vložte do nádoby s ostatnými surovinami a všetko spoločne premiešajte.
 Pripravené raňajky vložte do chladničky a ráno môžete konzumovať.

Už po prvých dňoch konzumácie týchto skvelých raňajok uvidíte zlepšenie a pozitívny účinok na vaše zdravie.  Dobrú chuť!

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

You Might Also Like