Zázračná medicína z troch surovín, ako zaručená prevencia proti rakovine

Čo presne bráni šíreniu rakoviny a nádorov? Tajomstvo tejto zázračnej medicíny je v kurkume. Kurkuma je jednou zo zložiek kari korenia vo forme žltého prášku. Protizápalové schopnosti kurkumy sú neuveriteľne silné. Údajne neexistuje žiadna prírodná látka, ktorá je účinnejšia pri znižovaní zápalu v tele ako kurkuma. 

Nedávne štúdie ukázali, že kurkuma predchádza mnohým druhom rakovín, ako je rakovina prostaty, mozgu, hrubého čreva a konečníka.

Kurkuma má ale jednú nevýhodu. Je ťažšie stráviteľná, preto sa odporúča kombinácia s čierným korením a zázvorom. Korenie zvyšuje efektívnosť kurkumy až o 200%.

 

Budeme potrebovať:

1/2 čajovej lyžičky kurkumy
1 čajová lyžička olivového oleja
štipka čierneho korenia

Postup:

Zmiešame si spolu všetky suroviny. Túto medicínu používajte do šalátov, polievok alebo iného obľúbeného jedla. Pridávame do jedla na koniec, aby sa medicína nevarila. Môžete ju konzumovať aj priamo zmiešaním s vodou. Môžete užívať celú dávku každý deň.

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

 

Zdroj: Healthylifetricks

You Might Also Like