Torta bez pečenia, ktorú zvládne úplne každý. Je to hotová delikatesa a hotová je raz dva!

TÁTO TORTA JE PROSTE nebeské POTEŠENIE … A NEPOTREBUJETE NA ŇU ANI RÚRU!

Piecť doma tortu môže byť pekná otrava. Preto je dobre, že existujú recepty, pomocou ktorých upečiete fantasticky lahodnú tortu a to extrémne rýchlo!

Tento recept je dokonalý pre tých, ktorí milujú sladkosti a zároveň na pečenie nemajú veľa času.

Len za 20 minút budete mať skvelú tortu s ideálnou jemnou chuťou. Nebudete mať pocit, že ste si túto pochúťku pripravovali pol života. Vyskúšajte, nebudete ľutovať.

 

Torta zo sušienok

Čo budeme potrebovať:

  • 250 g sušienok (najlepšie sú maslové a neochutené)
  • 100 g masla
  • 400 g Nutelly
  • 500 g syra Philadelphia

 

 

Postup:

Zmiešajte maslo a lyžicu Nutelly. Dajte zmes do mikrovlnky – mäsa by mala pekne roztopiť.

Sušienky trochu navlhčite vodou a dobre ich rozdrvte. Pridajte k nim zmes Nutelly a masla, zmiešajte a vložte do chladničky.

Mixérom zmiešajte zvyšok Nutelly so syrom Philadelphia. Výsledok tiež vložte do chladničky.

Prichystajte si formu na tortu. Vysypte do nej zmes sušienok a poriadne ju naspodku utlačte – môžete použiť lyžicu. Je dôležité na tento koláč vybrať vhodnú formu, aby vyzeral, čo najlepšie.

Na zmes sušienok potom rozotrite masu z Nutelly a Philadelphie. Vrch vyrovnajte opatrným rozotieraním zmesi. Na pár minút ho vložte na chladné miesto. Chute by sa mali premiešať.

A fantastická pochúťka je hotová! Je to torta na ktorú nepotrebujete rúru. Vyzerá úžasne a chuť je neobyčajná kombinácia mäkkého syra, maslových sušienok a čokolády – jednoducho delikatesa …

Tento koláč vás zachráni, keď sa k vám hostia zavítajú bez varovania. Dokonca ho môžete pripraviť aj s deťmi, určite sa im to bude páčiť – veď je to hračka!

 

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

You Might Also Like