Táto polievka je 100-krát účinnejšia ako antibiotiká! Recept, ktorý musíte vyskúšať!

Polievka je super chutná a úžasne dopĺňa všetky zdravé zložky,ktoré vám pomôžu pred prechladnutím, infekcií uší, chrípkou a ďalšími ochoreniami. Je zložená z cesnaku, tymiánu a čiernej cibuli. Všetky tieto spomenuté zložky vás ochránia pred vírusmi, prechladnutím, chrípke a všetkými ochoreniami, ktoré oslabujú váš imunitný systém.

Štúdie z Univerzity vo Washntone dokázali, že cesnak je 100-krát silnejší ako predpísané konvenčné antibiotiká!

Potrebujeme:

6 šálok (250ml ) číreho kuracieho vývaru
1 lyžička nasekaného čerstvého tymianu
2 lyžičky olivového oleja
5 strúčikov cesnaku
1 šálka kyslej smotany
1 zväzok byliniek (petržlen, tymián, bobkový list)
2 lyžice masla
2 veľké cibule
3 šálky starého chleba nakrájaného na kocky

Postup:

Predhrejte rúru na 180 stupňov a odrežte 1/3 hlavy cesnaku. Zabalte cesnak spolu s olivovým olejom do hliníkovej fólie. Opečte po dobu 90 minút a nechajte vychladnúť.

Na miernom ohni do hrnca pridajte maslo a olivový olej. Pridajte cibuľu a duste ju po dobu 10 minút. Pridajte už upečený cesnak a miešajte. Pridajte kurací vývar a pridajte čerstvé alebo sušené bylinky. Stíšte oheň a pridajte kúsky chleba a poduste ich po dobu 5 minút, kým chlieb nezmäkne.
Vyberte čerstvé bylinky z polievky a pripravte si ručný mixér. Rozmixujte polievku kým nezíska krémovú zmes. Pridajte do krémovej zmesy kyslú smotanu a soľ a nechajte ju ešte chvíľu povariť.

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

 

zdroj :healthyandnatural.life

You Might Also Like